Teflon™

Patelnie Ambition Colour z powłoką Teflon™ Select

Patelnie COLOUR to innowacyjny produkt wykorzystujący nową koncepcję kolorowych powłok Teflon™ Colour Collection firmy Chemours oraz zapobiegający przywieraniu trójwarstwowy system nowej generacji Teflon™ Select.

Patelnie Colour to połączenie klasycznej czerni na zewnątrz i powłok w 3 kolorach: Hot Chilli, Lavender Blue i Champagne Gold wewnątrz. Każdy z kolorów odpowiada innemu stylowi życia.

  • Patelnia z linii Colour w kolorze Hot Chilli to propozycja dla eksperymentatorów. Żywy, dynamiczny kolor, idealny dla młodych ludzi, otwartych na nowości, podążających za trendami i poszukujących nowoczesnego designu.Pobudza do kulinarnych eksperymentów w kuchni.
     
  • Kolor Lavender Blue patelni Colour to najbardziej klasyczny kolor z palety Colour Collection. Idealny dla tradycjonalistów ceniących wyjątkowe produkty i wysoką jakość.
     
  • Patelnie Colour z powłoka Teflon™ Select w kolorze Champagne Gold to propozycja dla smakoszy. Kolor kojarzący się z wykwintnym jedzeniem, tworzący niezwykły klimat luksusu połączonego z eleganckim minimalizmem.