Teflon™

Obsługa klienta

Teflon™ to nazwa, na której można polegać w zakresie jakości — od odzieży i wystroju wnętrz po wyposażenie motoryzacyjne i sprzęt rekreacyjny. Mogą Państwo się spodziewać tej samej wysokiej jakości, do jakiej przyzwyczaiły Państwa naczynia kuchenne z powłokami zapobiegającymi przywieraniu Teflon™. Produkty marki Teflon™ ułatwiają życie i można im zaufać.

Pytania i odpowiedzi


Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące gotowania przy użyciu naczyń z powłoką zapobiegającą przywieraniu oraz posługiwania się nimi, a także odnosimy się do mitów związanych z tymi naczyniami.
» Pytania i odpowiedzi na temat gotowania oraz dbania o naczynia
» Rozwiewamy mity dotyczące naczyń kuchennych z powłoką zapobiegającą przywieraniu

Produkty z powłoką ochronną Teflon™ do tkanin nie wymagają szczególnego traktowania. Aby uzyskać maksimum korzyści wynikających z używania tkanin z powłoką Teflon™ wystarczy stosować się do instrukcji producenta.
» Dbanie o tkaniny i często zadawane pytania
Kontakt z naszą firmą
Zdajemy sobie sprawę z szerokiego zakresu opcji przy wyborze naczyń do gotowania i pieczenia z powłoką zapobiegającą przywieraniu, tkanin odpornych na plamy i zanieczyszczenia itd. Pomożemy Państwu w podjęciu decyzji, który z produktów marki Teflon™ będzie dla Państwa najlepszy.
» Więcej