Czynniki chłodnicze Opteon™: rozwiązania długoterminowe w zakresie czynników chłodniczych do urządzeń stacjonarnych

Szukasz czynnika chłodniczego, który będzie odpowiedzią na zmieniające się potrzeby naszej branży? Dzięki czynnikom chłodniczym Opteon™ Twoje stacjonarne urządzenia zachowają optymalną równowagę pomiędzy wydajnością, a wpływem na środowisko, bezpieczeństwem i kosztami.

Dowiedz się więcej na temat tego, dlaczego gama przyjaznych dla środowiska czynników chłodniczych Opteon™ o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego, może okazać się odpowiedzią na Twoje potrzeby związane z działaniem układów chłodniczych.

Nowa generacja produktów oferuje optymalne rozwiązania do wszystkich zastosowań stacjonarnych, w tym detalicznej sprzedaży żywności, transportu, przemysłu i wielu innych.

Nasze rozwiązania obejmują sprężarki odśrodkowe i wyporowe różnej wielkości, umożliwiając producentom oryginalnego sprzętu (OEM) objęcie pozycji lidera w obniżaniu potencjału tworzenia efektu cieplarnianego agregatów chłodniczych.

Nasza linia produktów o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego może pomóc nie tylko spełnić, ale i przewyższyć wymagania dotyczące wycofania z użycia chlorofluorowęglowodorów (HCFC), a także stanowić właściwe rozwiązanie w kontekście regulacji dotyczących fluorowęglowodorowów (HFC) w klimatyzatorach / pompach ciepła każdej wielkości.

Najnowsze czynniki chłodnicze z rodziny Opteon™ charakteryzują się parametrami mogącymi zmienić reguły gry w branży odzyskiwania ciepła odpadowego.